svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Наші новини

Awesome Image

Система виносного монтажу Triotherm +

Система виносного монтажу Triotherm +

Монтаж алюмінієвого вікна в зону утеплювача. Перевірена система Triotherm + від німецького бренду blaugelb. Простий монтаж. Вибір справжніх професіоналів.

Сьогодні в будівництві основним трендом стала енергоефективність. Особливу увагу необхідно приділяти віконним отворам. Якісний монтаж вікна в проріз не менш важливий, ніж сама якість віконної конструкції.

Компанія "Meesenburg" пропонує особливий вид монтажу - виносний. Такий вид монтажу дозволяє максимально зменшити містки холоду в місцях примикання стін і вікон, що в свою чергу знизить тепловтрати всієї споруди.

Переваги цього підходу:

☼ Виключаються ризики продування конструкції в області монтажних швів.
☼ Забезпечуються безпрецедентні показники теплоізоляції.
☼ Підтримується концепція "енергоефективного" будинку.
☼ Займає мало часу - монтажні роботи проводяться в найкоротші терміни.
☼ Гарантується німецька якість монтажних вузлів.
Єдине обмеження - всі роботи повинні проводитися ще до утеплення та оздоблення фасаду будівлі.

Система включає в себе 3 компоненти - високоміцні профілі, гібридний полімер і турбо-гвинт, - які в комплексі забезпечують надійну і довговічну герметизацію і енергоефективність.
Профілі blaugelb Triotherm+

Профілі blaugelb Triotherm+

Призначені для нарощування укосу віконного отвору в рівень ізоляції фасаду. Високоміцні, легко і швидко інтегруються в усі фасадні системи.Забезпечують ідеальне кріплення, стійке до високих навантажень, і надійно ізолюють від утворення містків холоду.

Гібридний полімер blaugelb Power Fix

Гібридний полімер blaugelb Power Fix

Однокомпонентна постійно еластична герметизуюча паста призначена для ущільнення деформаційних і монтажних швів. Має не тільки відмінні герметизуючі властивості, а й потужну адгезію на різних поверхнях. Полімер діє як герметик і підтримує засіб фіксації при монтажі профілів blaugelb Triotherm +.

Турбо-гвинт blaugelb FK-T30

Турбо-гвинт blaugelb FK-T30

Є універсальним кріпильним засобом для бездюбельного монтажу конструкцій з дерева, ПВХ, алюмінію та дерево-алюмінію в самі різні конструкційні основи. Виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, яка забезпечує максимальну стійкість і точність з'єднання. Гарантує надійне і довговічне кріплення профілів blaugelb Triotherm + до фасаду.

Triotherm + – шлях до ідеальної герметизації!

Система blaugelb Triotherm +: завдяки хорошим теплоізоляційним властивостям, високій стійкості і простому монтажу являє собою ідеальне рішення для енергоефективності і не створює обмежень для вибору типу герметизації, необхідно тільки слідувати рекомендаціям.

Сам фахівець з монтажу забудовника може вибирати, які продукти вибрати для герметизації вікон. Можна використовувати всі ті ж рідні: монтажну піну, ПСУЛ, монтажну стрічку. Всі ці продукти легко і просто використовуються в системі виносного монтажу blaugelb. Також треба відзначити, що ця система проходила випробування інституту ift Rosenheim. І пройшла успішно.

Основною сферою застосування профілів blaugelb Triotherm + це нарощування укосу віконного прорізу в рівень ізоляції фасаду в якості приймаючої навантаження стабільної основи для монтажу. За допомогою механічного кріплення профілів blaugelb Triotherm + безпечно відводять виникаючі навантаження в несучі елементи конструкції.

About Author

Конультація: ⠀ ✉ svital.uk@gmail.com⠀ ☎ +38 067 370 31 75 ⠀/⠀+38 066 171 37 01 ⠀ 🏠 м. Львів, вул. Городоцька 174, офіс 2а