svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Алюмінієві панельні двері

Алюмінієві панельні двері від виробника Svital Львів
виготовлення / монтаж / обслуговування


Вхідні алюмінієві панельні двері це пропозиція для найвибагливіших клієнтів. Це ексклюзивні двері, відрізняються високою якістю виконання, використанням сучасних рішень і модним, непідвладним часу дизайном.

Панельні алюмінієві двері, які ми виготовляємо - це не тільки безпечний і функціональний вхід в будівлю, це ще й її візитка. Вони привертають увагу відвідувачів, та додають шарму вхідному фасаду.

Алюмінієві панельні двері від виробника Svital Львів


Дверні панелі доступні в різних дизайнах і кольорах та виготовлені з міцних, атмосферостійких матеріалів.

Нанесення декоративних аплікацій з нержавіючої сталі в поєднанні з різноманітним склом створює безліч комбінацій та варіантів дверей.

В результаті панельні алюмінієві двері можна використовувати як в сучасних будинках, так і в архітектурі класичного стилю.


Обираючи двері для дому, магазину чи офісу, варто орієнтуватися на якість без компромісів. Тому наші двері з алюмінієвих панелей є надійним захистом від злому, запобігають виходу тепла з будівлі та чудово виглядають.

В нас є безліч моделей та конфігурацій алюмінієвих панельних дверей в різних кольорах. З більш детальною інформацією про моделі дверей можна ознайомитись відвідавши наш офіс, чи зв'язатись з нами по телефону.
Панельні двері з профільної системи PONZIO PE78NHI

Панельні двері з профільної системи PONZIO PE78NHIЗастосування багатокамерних термомостів і двокомпонентного центрального ущільнювача дозволяє досягти високої термоізоляції.

Панельні двері з профільної системи PONZIO PE78NHI

Система дозволяє застосовувати широкий спектр фурнітури і полегшує її монтаж. Трикамерна конструкція профілів системи Ponzio забезпечує високу жорсткість профілів, а, відповідно, дозволяє виготовляти конструкції з великими габаритами.

Профіль може бути пофарбованим порошковою фарбою з палітри RAL, анодованим, та декорованим під колір дерева.