svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Алюмінієві двері

Купити алюмінієві двері відмінної якості по доступним цінам у Львові SvitAl

замір \ виготовлення \ монтаж Львів та Україна


Двері з алюмінію лідирують в купівельному рейтингу. Вони знаходяться в доступному ціновому діапазоні, довговічні, надійні та міцні.

Вхідні, внутрішні двері з алюмінієвого профілю можуть бути різноманітними по дизайну, кольору та розміру, що надає їм індивідуальність та респектабельний вигляд.

Їх можна встановлювати безпосередньо в проєм або в складі вхідної групи. Завдяки легкості алюмінію в поєднанні з його практичністю дверні конструкції з цього матеріалу встановлюють практично всюди- в офісах, торгових центрах, багатоквартирних та приватних будинках.

Алюмінієві системи довговічні, зберігають первинні властивості протягом декількох десятків років. Вони стійкі до опадів, вогню, механічного впливу, не бояться іржі.

Ціна на алюмінієві двері у Львові залежать від конкретного профілю. Розміри та конфігурація обираються на замовлення.

Ми виготовляємо і встановлюємо дверні системи будь-якої форми і розміру з гарантією.

Пропозиції конфігурації алюмінієвих дверей від компанії SvitAl

Відкривні алюмінієві двері Svital

Відкривні алюмінієві двері

Алюмінієві відкривні двері - це класичний варіант, який давно користується популярністю, завдяки надійності, простоті та міцності конструкції. Принцип роботи таких дверей простий: вони відкриваються в одну сторону. Однак дизайн, розміри та комплектація дверей може бути різна

Алюмінієві двері можуть бути повністю скляні, або заповненні сучасними декоративними панелями і комплектуватись стильною ручкою, різними протизламними механізмами замикання, тощо. Розміри алюмінієвих дверей можуть бути шириною до 1,5 м, а висотою навіть до 3 м.

SvitAl Маятникові алюмінієві двері

Маятникові алюмінієві двері

Встановлення маятникових алюмінієвих дверей найчастіше виправдано в приміщеннях з великою прохідністю. Головна їх конструктивна особливість -це можливість відкриватись в дві сторони - внутрішню та зовнішню.

Найчастіше маятникові двері встановлюють на об'єктах комерційної та соціальної сфери: готелі, медичні заклади, школи, станції метро. Також дане рішення чудово впишеться в інтер'єр житлового приміщення - як приклад вихід на веранду, в оранжерею, або в якості міжкімнатних дверей.

SvitAl теплі та холодні алюмінієві двері

Теплі та холодні алюмінієві двері

Теплі алюмінієві двері виготовляються з профілю з додатковими термовставками з поліаміду. Комплектуються двохкамерними енергозберігаючими склопакетами для покращення теплоізоляції. Встановлюються на вході в тепле опалювальне приміщення. Такі двері добре зберігають тепло і використовуються як вхідні групи в приватних будинках, котеджах, офісних та торгових центрах.

Холодні алюмінієві двері - це надійний бюджетний варіант. Комплектуються однокамерним склопакетом або звичайним склом. Вони виготовляються з однокамерного алюмінієвого профілю без термовставок, але водночас - це дуже міцні та надійні конструкції, які прослужать довго. Найчастіше використовуються у внутрішніх приміщеннях або там де не потрібно розділяти теплу та холодну зони.

Маючи сучасне виробництво у Львові ми їх пропонуємо своїм клієнтам.

SvitAl Автоматичні розсувні алюмінієві двері

Автоматичні розсувні алюмінієві двері

Автоматичні розсувні двері з алюмінію забезпечують високий комфорт та надійність входу без будь-якого контакту з дверима. Вони працюють за допомогою спеціальних систем управління: двері можуть відкриватись реагуючи на наближення людини, або режим роботи може задаватись таймером.

Також дверима можна керувати з дистанційного пульта, або натисканням на кнопку, виведену на зовні. Встановлення автоматичних дверей дозволяє автоматизувати вхід просто та безпечно. На двері з автоматикою можна встановити додаткові функції:

☼ контроль доступу: керування за допомогою ключа, електронної карти, кодового замка, системи відеонагляду або біометричних даних

☼ екстрене блокування дверей шляхом натискання тривожної кнопки

☼ автоматизація будівлі: інтегрування в існуючу систему управління будівлею

Автоматичні розсувні алюмінієві двері ідеальне рішення для офісних центрів, магазинів, АЗС, готелів, ресторанів, лікарень, будинків престарілих, виставкових центрів, тощо.

Алюмінієвий профіль для виготовлення дверей

Холодний алюмінієвий профіль

Холодний алюмінієвий профіль

«Холодні» алюмінієві системи не передбачають термоізоляції і повної герметичності та використовуються для засклення лоджій, балконів та різноманітних нежитлових приміщень без опалення. Зрозуміло, що такі вхідні алюмінієві двері проводять як холод, так і тепло.

Теплий алюмінієвий профіль

Теплий алюмінієвий профіль

«Теплі» системи використовуються для засклення житлових приміщень та будівель, де необхідно підтримувати комфортну робочу температуру. Двері міжкімнатні алюмінієві складаються з алюмінієвого профілю з термоізолюючим прошарком – поліамідним термомостом, завдяки якому в приміщенні утримується тепло та не поступає холод.

Профільні системи з алюмінію для виготовлення дверей

Алюмінієві системи PONZIO

Одним з пріоритетних наших постачальників алюмінієвого профілю є польська компанія PONZIO. Використовуємо їх провідні системидля виготовлення алюмінієвих дверей:

PONZIO PE78N двері з центральним ущільнювачем- дверні конструкції з найвищими показниками теплоізоляції для приватного житла та будівель з підвищеними вимогами до тепло збереження

PONZIO PE78N - термічно ізольована трьох камерна система, конструктивна глибина профілів 78 мм з додатковими піно вставками у камерах

PONZIO PE68 - трьох камерна система з термоізоляцією, конструктивна глибина профілів 68 мм

Системи PONZIO мають необхідні дозволи та сертифікати для використання в будівництві, а цехи по нанесенню покриттів та анодування є одними з найбільшими у Європі.

Алюмінієві системи ALUTECH

Алюмінієві профільні системи ALUTECH користуються широким попитом та поєднують в собі європейську якість та цінову доступність для широкого споживача. Використовуємо системи:

☀ ALUTECH ALT W72 двері - трьох камерна термічно ізольована система профілів з монтажною глибиною 72 мм з додатковими термоізолюючими вставками з вспіненого матеріалу для виготовлення дверних конструкцій в сучасних енергоефективних будівлях.

☀ ALUTECH ALT W62 двері - трьох камерна термічно ізольована система профілів з монтажною глибиною 62 мм для виготовлення дверних конструкцій різної конфігурації з підвищеними вимогами до тепло та звукоізоляції

ALUTECH ALT С48 двері - холодна однокамерна система з конструктивною глибиною 48 мм. Використовується для виготовлення дверних конструкцій які не вимагають підвищених вимог до термоізоляції: внутрішні двері, вхідні тамбурні групи, маятникові двері, розсувні автоматичні двері, різного роду алюмінієві внутрішні перегородки.

Запитання про алюмінієві двері

Алюмінієві, як і пластикові двері, встановлюють як в громадських чи виробничих будівлях, так і в житлових приміщеннях.  Але алюмінієві двері довговічніші.  У приміщеннях з високою прохідністю – наприклад, в офісах і магазинах – ставлять саме алюмінієві системи.  Двері з алюмінієвого профілю можна пофарбувати згідно палітри RAL, декорувати під структуру дерева або анодувати. 

Ми можемо виготовити варіанти з використанням вітражів, кольорового скла, фактурної плівки, світловідбивних покриттів і ламінування.

Двері можна ставити і до заливки підлоги, головне обговорити цей момент при замірі дверей і дати чіткий рівень чистової підлоги. Ви повинні розуміти, на яку висоту буде підніматися підлога. Для цього передбачено два види порога: низький – ставиться на готову підлогу; високий – топиться в стяжку. Зсувні двері також можуть встановлюватися на чорнову підлогу, для цього знизу рами кріпиться спеціальний розширювач. Гармошки встановлюються тільки на готову чистову підлогу. Якщо не підтискають терміни і є можливість спочатку підготувати підлогу, а потім встановити двері, то завжди краще вибирати такий варіант.

Термін виготовлення дверей з теплого алюмінію в середньому від 25 робочих днів. Причина – в виготовленні за індивідуальними розмірами, фарбування в обраний колір, складній збірці. Термін залежить від моделі профілю і типу фарбування. На профільну систему Ponzio ми пропонуємо мінімальні терміни.

У теплі алюмінієві двері можна встановлювати однокамерні і двокамерні склопакети. Скло може бути різними в залежності від завдання – енергозбереження, солнцезахист, шумоізоляція, безпека, дизайн. Якщо потрібно, щоб двері були непрозорими, то ставиться сендвіч-панель, яка також буде пофарбована в колір профілю.

Алюмінієві двері зазвичай ставлять в приміщеннях з великою прохідністю, фурнітура повинна витримувати великі навантаження. Для вхідних конструкцій фурнітура особлива – потужні дверні петлі, розраховані на велику вагу стулок і постійне навантаження по відкриванню / закривання; замок і ручку вибирають в залежності від призначення. Якщо це вхідні двері в офісну будівлю або ТЦ, де буде постійний потік людей, то ставиться офісна ручка скоба. Якщо в приватний будинок, де немає великої прохідності і високі вимоги до теплоізоляції – ставиться натискна ручка і багатоточковий замок. Двері в комплектації з таким замком мають багато притисків, а значить – не будуть продувати і захищатимуть від шуму з вулиці. Крім стандартних механізмів відкривання при потребі використовуємо фурнітуру, яка дозволяє відкривати зсувні системи або збирати стулки за принципом гармошки.