svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Скління фасадів

Скління фасадів від SvitAl

замір \ виготовлення \ монтаж Львів та Україна.


Скління фасадів - ефективна та передова технологія, практично стала стандартом сучасної архітектури. Непомітно закріплені скляні панелі на фасадах будівель дозволяють архітекторам отримати відчуття легкості. А сучасні технології дозволяють виготовляти склопакети з різними функціональними можливостями: енергозберігаючі, мультифункційні, сонцезахисні, архітектурні з різними колірними відтінками, дзеркальні.

Скляні фасади з'являються сьогодні в офісних будівлях, торгових центрах і в житлових будинках. Завоювавши популярність у архітекторів та дизайнерів скляні конструкції повинні відповідати високим вимогам по теплоізоляції, захисту від шуму, гарантувати безпеку та комфортне перебування. 

Фасадне скління будівель будь-якої складності з допомогою алюмінієвих фасадних систем компанії SVitAL:

Стійко-ригельна фасадна система ALUTECH ALT F50

Стійко-ригельна фасадна система ALUTECH ALT F50

Широкого використання при проектуванні скління набули фасадні системи з алюмінію. Важливою перевагою алюмінієвих профілів є легкість та технологічність обробки.

Це дозволяє реалізовувати найсміливіші задуми архітекторів та створювати унікальний стиль для кожної будівлі.

Стійко-ригельна фасадна система ALUTECH ALT F50 2

Найбільш популярною є алюмінієва стійко-ригельна фасадна система. Складовою системи є вертикальні стійки та горизонтальні ригеля, які механічно з'єднуються між собою, утворюючи несучий каркас фасадної конструкції.

Стійко-ригельна фасадна система ALUTECH ALT F50 3Ширина стійок та ригелів 50 мм, глибина залежить від статичних розрахунків їх параметрів відносно навантажень вітру, ваги заповнення, тощо.

З зовнішньої сторони на каркас встановлюється заповнення: склопакети, термоізоляційні панелі, тощо.

Види стійко-ригельних фасадних систем ALUTECH

В залежності від типу фіксації заповнення до несучого алюмінієвого
каркасу фасадні системи бувають:
 • класичні ALT F50
 • структурні ALT F50 SG
 • напів структурні ALT F50 SSG
За типом монтажу фасадні системи можуть бути:
 • навісні – кріпляться з переду до існуючих будівель, або до спеціально підготовлених сталевих чи залізобетонних конструкцій
 • вбудовані – монтаж алюмінієвого каркасу проводиться безпосередньо в саму конструкцію будівлі покриваючи всю площу поверху від підлоги до стелі.
Класичні стійко-ригельні фасадні системи 3

Класичні стійко-ригельні фасадні системи

Фіксація заповнення відбувається із зовнішньої сторони за допомогою вертикальних та горизонтальних притискних планок, які закриваються декоративними кришками шириною 50 мм різної форми: прямокутної, півкруглої, конусної, скошеної.

Завдяки комбінації видів декоративних кришок скляні фасади набувають різних стилів виконання - від м'якого soft дизайну із заокругленою зовнішньою поверхнею, до строгого hi-tech стилю з гострими або прямими кутами.

Класичні стійко-ригельні фасадні системи 4
Класичні стійко-ригельні фасадні системи
Структурне скління від SvitAl

Структурне скління

Фіксація заповнення відбувається без використання видимих притискних планок. Склопакети кріпляться до алюмінієвого каркасу за допомогою скритих торцевих притисків. Зовнішні шви між склопакетами заповнюються спеціальними структурними погодостійкими герметиками.

Такі фасади мають вигляд суцільної скляної поверхні. Структурне скління одна з самих передових технологій, завдяки якій отримують вишукані, легкі та елегантні повністю скляні фасади будь-яких форм та пропорцій.

Структурне скління від SvitAl
Структурне скління: структура та схема
Напів структурне скління від SvitAl

Напів структурне скління фасадів

Напів структурне фасадне скління є однією з модифікацій технології структурного облицювання будівель. Сьогодні конструкція набула широкого поширення за рахунок невисокої вартості в порівнянні зі структурною, а також сучасного зовнішнього вигляду.

Імітація структурного скління. З зовнішньої сторони фасаду використовуються тонкі притискні профілі шириною 38 мм, які створюють ілюзію структурного скління.

Напів структурне скління від SvitAl
Напів структурне скління фасадів

Переваги та високі технологічні параметри фасадного скління алюмінієм

Фасадне скління Львів

використання спеціальних поліамідних термовставок і вспінених матеріалів у профілях підвищує термоізоляційні властивості фасадних конструкцій

герметичність -захищають будівлю від негоди та підвищеної вологості і хороша звукоізоляція має важливе значення в міських умовах

економія енергоресурсів-скління фасадів дозволяє використовувати природне освітлення, зменшуючи затрати на електроенергію

оптимальне використання площі будівлі- фасадні конструкції компактні та не забирають корисної площі всередині приміщення

висока міцність та легкість алюмінієвого профілю, вогнестійкість та безпечність фасадних конструкцій з алюмінію і довговічність та стійкість до корозії

відносно проста та висока швидкість монтажу фасадних систем- як наслідок зменшення вартості будівництва

Перспективи та можливості скління фасадів для інвесторів та архітекторів

Максимальна прозорість, необмежена свобода архітектурних рішень та форм, різноманіття функціональних та декоративних елементів, широка колірна гама, дозволяють проектувати конструкції будь-якого дизайну та призначення:

 • скляні стіни різної конфігурації та форми

 • прозорі дахи

 • просторові конструкції- купола, зенітні ліхтарі, тощо

Можливе поєднання вертикальних та похилих площин з інтеграцією у фасадні системи різного типу відкривань:

 • вікна та двері з алюмінію

 • розсувні конструкції

 • дахові вікна

 • вікна зовнішнього відкривання