svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Алюмінієві вікна, двері для розумного будинку

Розумні вікна та двері - комфорт та безпека для Вашого життя

«Розумний» комфорт для життя включає в себе безліч граней, в тому числі: почуття безпеки, коли ви можете контролювати те, що відбувається вдома, навіть у свою відсутність.

Можливість виконувати всі дії одним дотиком пальця. Свобода, бо вдома пристрої працюють абсолютно самостійно. Або впевненість в тому, що ви завжди дихаєте свіжим повітрям.

Розумні алюмінієві вікна з сенсорною системою контролю – вікна, які здатні на більше!

Купити розумні алюмінієві вікна з сенсорною системою контролю від Львівського виробника склопрозорих конструкцій SvitAL Львів

Більше комфорту для життя - з легкістю.

Керуйте вікнами легко і безпечно. Але тільки поєднання «розумного» електроприводу і спеціального мобільного додатку виводять комфорт і надійність на максимальний рівень.

Якщо доповнити потужну техніку інтелектуальними функціями програми, то багато операцій, наприклад щоденне провітрювання, можуть виконуватися автоматично. Навіть під час вашої відсутності будинок буде під постійним наглядом і контролем.

Автоматичні системи закривання дверей з індивідуальними правами доступу- поєднання більшої безпеки та комфорту

Алюмінієві двері з правами доступу від виробника SvitAl

У дверях, оснащених інтелектуальною системою контролю доступу і автоматичним багато запірним замком, сучасна електроніка поєднується з надійним захистом від зломів. Ви можете безпечно і швидко відкрити двері відбитком пальця, цифровим кодом, через додаток або за допомогою функції бездротового доступу через Bluetooth-ID.

Індивідуальними правами доступу ви керуєте самостійно. Закривши за собою двері, ви можете бути впевнені, що вони надійно замкнені на кілька замків. Домашній затишок починається вже з дверей.