svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Алюмінієві вікна

замір \ виготовлення \ монтаж Львів та Україна


Проектування, виробництво, монтаж та обслуговування алюмінієвих фасадних та віконних конструкцій будь-якої складності.

Використання алюмінієвого профілю дає можливість реалізовувати найнезвичайніші та складні дизайн-проекти. Алюмінієві вікна найчастіше використовують тоді коли потрібно засклити великі площі: для скління приватного житла, сучасних офісних та торгових центрів і в котеджах, зимових садах, альтанках, кафе, на вітринах, терасах. Вони пропускають більше світла. Профільні системи з алюмінію підходять для великогабаритного панорамного скління так як вони витримують більше навантаження, різноманітні за оформлення. Є профілі з термовставкою, добре ізолюють шум, тепло.

Алюмінієві вікна довговічні, зберігають первинні властивості протягом декількох десятків років. Вони стійкі до опадів, вогню, механічного впливу, не бояться іржі. Ціни на алюмінієві вікна у Львові залежать від конкретного профілю. Розміри та конфігурація обираються на замовлення. Ми виготовляємо і встановлюємо віконні системи будь-якої форми і розміру з гарантією.

Віконні конструкції з алюмінію мають багато переваг

 • висока надійність - не менше 50 років експлуатації
 • прості в догляді та експлуатації
 • високий рівень герметичності та шумоізоляції
 • стильний сучасний зовнішній вигляд
Алюмінієві рами можна фарбувати в різні кольори RAL-палітри, покривати ламінуванням, доповнювати шпросами, вітражним або тонованим склом. Матеріал стійкий до навантажень, стабільний при сильному вітрі, не боїться вологи і корозії, не горить і не шкідливий для навколишнього середовища.

Пропозиції по алюмінієвих вікнах від компанії

SvitAl Алюмінієві вікна для приватних будинків та котеджів

Алюмінієві вікна для приватних будинків та котеджів

Алюмінієві вікна архітектори все частіше проектують в приватному секторі, оцінюючи їх легкість, міцність та сучасний дизайн. Вікна з алюмінію мають більше переваг ніж аналогічні вироби з дерева чи металопластику.

На відміну від деревини алюміній стійкий до несприятливих погодніх умов, не розтріскується. В порівнянні з ПВХ конструкціями алюмінієві вікна не деформуються, більш міцні та пожежостійкі.

Алюмінієві вікна покриваються спеціальними порошковими фарбами або декоруються під структуру деревини та є стійкими до зносу, не потребують особливого догляду. Їх очищення є швидким та простим.

SvitAl Алюмінієві вікна для офісних та торгових центрів

Алюмінієві вікна для офісних та торгових центрів

Найбільшої популярності алюмінієві вікна набули при проектуванні комерційної нерухомості: торгові та офісні центри, банки, готелі та ресторани, т.п. Причин тому багато:

Алюміній- матеріал, який дозволяє реалізувати будь-які архітектурні ідеї, в тому числі- сучасні фасади з великими площами скління та нестандартними проємами.

Довільна конфігурація та комплектація. Віконна конструкція проектується під індивідуальні потреби замовника- способи відкривання, провітрювання, фурнітура, колір профіля, заповнення, тощо.

Алюмінієві вікна- екологічні, безпечні та довговічні.

Панорамні алюмінієві вікна

Вид з вікна - важливий акцент сучасного інтер'єру. Якщо Вам пощастило щодня споглядати чарівні вогні великого міста або милуватись власним озером - без панорамного скління не обійтись. Панорамні алюмінієві вікна витримують великі вітрові навантаження.

При умові правильного проектування та якісного монтажу їх можна встановлювати навіть в гірській місцевості. Безпека експлуатації, міцність, захист від злому, висока енергоефективність та комфорт - мінімальний набір, який отримаєте встановивши панорамні вікна з алюмінієвого профілю від команії "SvitAl".

SvitAl Алюмінієві вікна нестандартних форм

Алюмінієві вікна нестандартних форм

Алюміній - технологічний матеріал. Сьогодні за рахунок гнучкості та появи нових технологій обробки профілю не складно виготовити ексклюзивне вікно будь-якої форми : кругле, трикутне, арочне, ромбовидне та іншої конфігурації.

Встановивши нестандартні алюмінієві вікна Ви можете бути впевненні в їх функціональності, безпеці та надійності, як і при встановленні типового вікна. Тому ми з задоволенням допоможем Вам реалізувати найсміливіші архітектурні проекти!

Алюмінієвий профіль для виготовлення вікон

Теплий алюмінієвий профіль

Теплий алюмінієвий профіль

Теплі вікна виготовляються з багатокамерного алюмінієвого профілю з поліамідними термовставками. За здатністю зберігати тепло теплі профіля не поступаються пластиковим.

Холодний алюмінієвий профіль

Холодні алюмінієві вікна виготовляються з однокамерного профілю. Такі вікна використовуються в зонах де не немає підвищених вимог до енергоефективності – внутрішні або неопалювальні приміщення.
Холодний алюмінієвий профіль

Профільні системи з алюмінію для виробництва вікон

Виготовляємо вікна з алюмінієвих профільних систем від провідних виробників. Гарантуємо широкий асортимент та якість європейського рівня.
Алюмінієві системи PONZIO

Одним з пріоритетних наших постачальників алюмінієвого профілю є польська компанія PONZIO.

Іноваційні системні рішення компанії застосовуються в будівлях різного призначення, відповідають суворим вимогам щодо енергозбереження, комфорту та безпеки.

Найбільш популярні алюмінієві системи PONZIO, які зарекомендували себе на віконному ринку України є:

☀ PONZIO PE 78N HI ВІКНА - тепла система для використання в конструкціях з особливо високими вимогами до термоізоляції

☀ PONZIO PE 68 ВІКНА - тепла трьох камерна система

PONZIO PE 78N Slim ВІКНА - спеціально розроблена тепла система з тонкими профілями для створення естетичних інтер'єрів з панорамним склінням

PONZIO PE 96 ВІКНА - тепла віконна система з найвищими вимогами до теплоізоляції. Призначена для виготовлення конструкцій, що використовуються в енергозберігаючих та пасивних будівлях.

Системи PONZIO мають необхідні дозволи та сертифікати для використання в будівництві, а цехи по нанесенню покриттів та анодування є одними з найбільшими у Європі.

Алюмінієві системи ALUTECH

Алюмінієві профільні системи ALUTECH від білоруського виробника користуються широким попитом та поєднують в собі європейську якість та цінову доступність для широкого споживача.

Конструкції надійні і довговічні, мають високі показники герметичності та тепло- і звукоізоляції.

Для виробництва вікон ми використовуємо профіля ALUTECH наступних систем:

ALUTECH ALT W62 - універсальна тепла система з високими вимогами до тепло - та звукоізоляції конструкцій

ALUTECH ALT W72 - система з терморозривом для виготовлення конструкцій для сучасних енергоефективних будівель

ALUTECH ALT С43, ALT С48 - холодні однокамерні системи призначенні для виготовлення конструкцій без високих вимог до теплоізоляції

Застосовувані профілі, комплектуючі та фурнітура і використовувані типи покриттів гарантують довгий термін служби вікон.

Алюмінієві системи «ALUTECH» - герметичні, ефективно зберігають тепло і відмінно захищають від сторонніх звуків з вулиці. Підходять для експлуатації навіть в умовах агресивного зовнішнього середовища - вони стійкі до корозії, ультрафіолету і перепадів температур. Термін їх служби - 50 років.

Запитання про алюмінієві вікна

Алюмінієві, як і пластикові вікна, можуть використовуватися в склінні квартири, приватного будинку і інших об’єктів. У алюмінію є кілька переваг:

 • Меншу вагу. Це дозволяє зменшити навантаження на фундамент, монтувати скління на балконах зі старим, зношеним огорожею.
 • Менша монтажна товщина. Дає можливість встановлювати рами на металевих огорожах балконів хрущовок, в інших місцях.
 • Фарбування замість ламінування. Використовується порошкове напилення.

Більшість алюмінієвих профілів – холодні, використовуються в неопалюваних приміщеннях. Але є і теплі варіанти, з найкращим рівнем герметизації.

Найкраще конструкції з алюмінію показують себе при установці в неопалюваних приміщеннях. Часто матеріал використовується при склінні балконів, лоджій, альтанок, веранд. 

Алюмінієвий профіль роблять зі сплаву зі збалансованим складом. Він не іржавіє, мало важить, міцний, довговічний. В якості ущільнювача використовуються штучні матеріали, силікон або каучук. Ущільнення укладається по контуру, забезпечує щільне прилягання стулки, не пропускає всередину протяг, пил, вологу. 

 

У більшості конструкцій встановлюється одинарне скло. Є й теплі варіанти профілю. У них монтується склопакет . Стулки можуть бути глухими, розпашними, розсувними. Останній варіант монтується на напрямні з роликовим механізмом відкривання. Стулка рухається без труднощів і скрипу.

 • Поворотні. Відкриваються в одній площині – всередину приміщення або назовні.
 • Відкидні. Відкидаються всередину приміщення. Як і для пластикових, на них може монтуватися фурнітура, яка фіксує стулку в одному положенні полегшує обробку.
 • Поворотно-відкидні. Можуть розчинятися або відкидатися. За керування відповідає ручка.
 • Розсувні. Допомагають економити корисний простір усередині. Відсуваються в сторону на роликовому механізмі
 • Глухі. Чи не відкриваються зовсім. Дешевше всіх інших. Зазвичай їх комбінують з відкриваються.

Залежно від типу і комбінації стулок змінюється вартість скління. При проведенні замірів ми розповімо про різні типи докладніше, допоможемо підібрати найкраще рішення в рамках бюджету.

Профіль з алюмінію можна забарвити в будь-який колір за шкалою RAL. Відтінок виходить глибоким. Застосовується два основні методи передачі кольору:

 

 • Анодування. Це гальванічний метод, який дозволяє використовувати лише обмежений список відтінків. Саме покриття дуже довговічне, добре підходить для російського клімату, дає високий рівень захисту від корозії. Зазвичай анодування застосовується як базова технологія, на поверхню профілю після нього наноситься аніліновий барвник.

 

 • Порошкове напилення. Технологія безпечна, ефективна. Використання порошкового напилення дозволяє створювати точну імітацію різних порід дерева – дуба, сосни, ясена, акації.