svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Автоматичні розсувні алюмінієві двері

Автоматичні алюмінієві двері
виготовлення / монтаж / обслуговування


Вхідні автоматичні розсувні алюмінієві двері - просто, зручно та безпечно. Забезпечують високий комфорт та надійність входу без будь-якого контакту з дверима. Як правило використовуються у випадку інтенсивного громадського руху - у супермаркетах, готелях і автосалонах, в ресторанах, а також в офісних центрах та лікарнях.

Автоматичні двері поєднуються з радарними датчиками руху, які реагують на наближення людини відкриваючи та закриваючи двері абсолютно безконтактно. Також дверима можна керувати з дистанційного пульта, карточки або натисканням на кнопку, виведену на зовні.

На автоматичні двері можна встановити додаткові функції:
☼ контроль доступу: керування за допомогою ключа, електронної карти, кодового замка, системи відеонагляду або біометричних даних.
☼ екстрене блокування дверей шляхом натискання тривожної кнопки.
☼ автоматизація будівлі: інтегрування в існуючу систему управління будівлею.

Відкривання та закривання автоматичних дверей відбувається за допомогою електро двигуна який інтегрований в систему управління дверима.

Автоматичні двері обладнуються інфрачервоними бар'єрами (датчики присутності). Якщо існує ризик зіткнення або затискання людини чи предмету, двері негайно зупиняються.

Типи автоматичних алюмінієвих дверей

Автоматичні розсувні алюмінієві двері SvitAL

1 - Розсувні

Дверні стулки відсуваються в сторони, що значно підвищує рівень безпеки та економить простір. Бувають одностулкові, двостулкові та телескопічні.

Автоматичні розпашні алюмінієві двері SvitAL

2 - Розпашні

Використовуються в приміщеннях де немає можливості встановити розсувні двері, а також як евакуаційні двері, тобто відкриваються в сторону евакуації людей.

Карусельні алюмінієві двері SvitAl

3 - Карусельні

Енергоефективний вхід до будівлі, коли потрібно забезпечити велику прохідну здатність. Особливістю таких дверей є те, що при будь якому положенні полотен що обертаються, не залежно від їх кількості, приміщення всередині відокремлено від вулиці, тим самим унеможливлюється попадання холоду в середину будівлі. Одночасно забезпечують рух в обох напрямках.

Чому варто замовити автоматичні двері в компанії SvitAL

Встановлення автоматичних дверей проводить кваліфікований персонал

гарантує високу якість монтажу, надійність/довговічність експлуатації та якісний сервіс.

Ми встановлюємо тільки сертифіковані вироби

від провідних європейських виробників таких як GU, DORMA, TORMAX.