svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Наші новини

Awesome Image

Алюмінієві віконні – дверні системи ALUTECH

Алюмінієві профільні системи ALUTECH від білоруського виробника користуються широким попитом та поєднують в собі європейську якість та цінову доступність для широкого споживача.

Для виробництва вікон ми використовуємо профіля ALUTECH наступних систем:

 

Алюмінієві вікна, двері, перегородки з профільної системи ALUTECH ALT W72

Алюмінієві вікна, двері, перегородки з профільної системи ALUTECH ALT W72

ALT W72 є універсальною комплексною системою та дозволяє виготовляти: вікна, двері, змішані конструкції для сучасних енергоефективних будівель і різні типи рамних конструкцій з підвищеними вимогами до термо- та звукоізоляції

Система має глибину 72 мм та багатокамерний поліамідний терморозрив шириною 34 мм. Термо- та звукоізоляційні показники збільшуються завдяки додатковим елементам з спіненого матеріалу в камерах профілів. Можливість встановлення заповнення до 50 мм дозволяє досягти самих високих показників тепло- та звукоізоляції

Всі профілі системи можуть бути покрашені в різні кольори згідно палітри RAL, або декоровані під структуру деревини з внутрішньої та зовнішньої сторони, що дозволяє вписати конструкції в архітектуру фасаду будівлі, або використовувати їх в інтер'єрі.

Січення алюмінієвої системи ALT W72 SvitAl
Січення алюмінієвої системи ALT W72
Алюмінієві вікна, двері, перегородки з профільної системи ALUTECH ALT W62

Алюмінієві вікна, двері, перегородки з профільної системи ALUTECH ALT W62

ALT W62 - універсальна система що дозволяє виготовляти вікна та вхідні двері в адміністративних, виробничих та житлових будівлях, вітражні конструкції з великою кількістю вікон та дверей.

Система має глибину 62 мм та поліамідний терморозрив шириною 24 мм. Можливість встановлення заповнення до 40 мм дозволяє досягти значних показників тепло- та звукоізоляції

Іноваційні конструкторські рішення забезпечують оптимальні статичні характеристики конструкцій та міцність вузлових з'єднань системи.

Січення алюмінієвої системи ALT W62
Січення алюмінієвої системи ALT W62
Алюмінієві холодні профільні системи ALUTECH ALT C43, ALT C48

Алюмінієві холодні профільні системи ALUTECH ALT C43, ALT C48

Холодні алюмінієві профільні системи ALT C43, ALT C48 призначені для виготовлення світлопрозорих конструкцій для внутрішньої та зовнішньої забудови до яких не ставляться вимоги по теплозахисту.

Це різного роду алюмінієві вікна, двері, вхідні групи, маятникові і автоматичні двері, тамбури, вітражні конструкції та внутрішні перегородки.

Конструктивна глибина профілів системи ALT C43- 43 мм, ALT C48-48 мм. Діапазон товщини заповнення від 4 до 30 мм.

Дані системи профілів мають широкі функціональні можливості та характеризуються високою технологічністю в обробці та збірці.

Січення алюмінієвої системи ALT С48
Січення алюмінієвої системи ALT С48

У нас доступні ціни на алюмінієві вікна завдяки власному виробництву і співпраці з виробниками матеріалів. 

Швидко розраховуємо кошторис. Оцінюємо вартість типового проекту за 20 хвилин, нестандартного – за дві години.  Вартість залежить від розміру отворів, форми, складності робіт.

Для точного розрахунку замовляйте замірника на б’єкт за вказаними телефонами. Ми залюбки допоможемо втілити в життя всі Ваші задуми!

About Author

Конультація: ⠀ ✉ svital.uk@gmail.com⠀ ☎ +38 067 370 31 75 ⠀/⠀+38 066 171 37 01 ⠀ 🏠 м. Львів, вул. Городоцька 174, офіс 2а