svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Наші новини

Awesome Image

Алюмінієві вікна з профільної системи Ponzio

Виготовляємо вікна з алюмінієвих профільних систем від провідних виробників. Гарантуємо широкий асортимент та якість європейського рівня.

Одним з пріоритетних наших постачальників алюмінієвого профілю є компанія PONZIO. Іноваційні системні рішення компанії застосовуються в будівлях різного призначення, відповідають суворим вимогам щодо енергозбереження, комфорту та безпеки. Системи, які виготовляє фірма PONZIO мають необхідні дозволи та сертифікати для використання в будівництві, а цехи по нанесенню покриттів та анодування є одними з найбільшими у Європі.

Найбільш популярні системи PONZIO, які зарекомендували себе на віконному ринку України є:

 

Алюмінієві вікна з профільної системи Ponzio PE78N HI SvitAl

Алюмінієві вікна з профільної системи Ponzio PE78N HI

З системи Ponzio PE78N HI виготовляються алюмінієві вікна з особливо високими вимогами до термоізоляції. Завдяки використанню спеціальних вкладів, отримують дуже високу теплоізоляцію. Коефіцієнт теплопередачі Uf становить від 0,9 вт/м2К у версії з закритою камерою по контуру склопакета та ізолюючим вкладом у камері профілю. У найбільш теплій версії PE78N HI+ із закритою камерою по контуру склопакета та ізолюючим вкладом у профілі з аерогелю коефіцієнт теплопередачі Uf становить від 0,7 вт/м2К. Профіль системи може мати порошкове покриття поліефірними фарбами згідно кольорів з палітри RAL, бути анодованим, або декорованим під колір деревини. Ущільнювачі з синтетичного каучуку EPDM відповідають високим стандартам якості та довговічності, забезпечують герметичність і звукоізоляцію конструкції. Заповнення може бути як одинарне скло так і склопакети з підвищеним енергозберіганням та сонцезахистом товщиною від 24 до 60 мм. Фурнітура тільки відомих європейських фірм: Savio, Siegenia, Winkhaus, ROTO, GU. У поєднанні з спеціальною фурнітурою виготовляються вікна стійкими до злому Класу RC2 та RC3 згідно зі стандартом PN-EN 1627.

Січення системи Ponzio PE78N HI SvitAl
Січення системи Ponzio PE78N HI
Алюмінієві вікна з профільної системи Ponzio PE68 Svital

Алюмінієві вікна з профільної системи Ponzio PE68

Ponzio PE68 - це трикамерна алюмінієва віконна система. Конструктивна глибина профілів рам складає 68 мм, профілів стулок 76 мм. Термоміст 32 мм, а також центральний контур ущільнення гарантують досягнення високих показників термоізоляції. Коефіцієнт теплопередачі Uf становить від 1,5 вт/м2К, а у теплішій версії Ponzio PE68HI із спеціальним ізолюючим вкладом у профілях Uf становить від 1,3 вт/м2К.

Заповнення може бути одинарне скло або склопакет з будь-яким типом скла, непрозорі панелі товщиною 18-58 мм.

Ущільнювачі з високоякісного та довговічного синтетичного каучуку EPDM.

Фурнітура тільки провідних компаній: Savio, Siegenia, Winkhaus, ROTO, GU.

Порошкове фарбування згідно палітри RAL, анодування та декорування під структуру деревини.

Є можливість виготовлення конструкцій стійких до злому класу RC2, RC3.

Січення системи Ponzio PE68 HI SvitAl
Вікна алюмінієві з профільної системи Ponzio PE78 Slim

Вікна алюмінієві з профільної системи Ponzio PE78 Slim

Тонкі профілі системи Ponzio PE78 Slim розроблені для естетичних інтер'єрів з великим склінням. Ширина віконної рами 45 мм, а стулки 56 мм.

Дуже хороші технічні параметри підтверджені тестами в німецькому інституті IFT Rosenheim:

► повітропроникність - клас 4

► опір вітрового навантаження - клас C5/B5

► водонепроникність - клас E1500

Алюмінієві вікна з профільної системи Ponzio PE96 passive

Ponzio PE96 passive - віконна система з алюмінію, яка відповідає найвищим вимогам до теплоізоляції та призначена для виготовлення конструкцій, що використовуються в енергозберігаючих та пасивних будівлях (Uw < 0,8 W/m2K). Конструктивна глибина профілів рам становить 96 мм, а стулок 106 мм. Застосування багатокамерних термомостів 62 мм і двохкомпонентного центрального ущільнювача дозволяє досягти високої термоізоляції. Широкий діапазон заповнення від 40 до 74 мм дозволяє встановити міцні та енергоефективні склопакети.

Алюмінієвий профіль системи фарбується згідно палітри RAL, може бути анодованим в кольорах: натуральний алюміній, оливковий, колір шампань, золотий, коричневий, або декорованим під структуру дерева. Ущільнювачі з синтетичного каучуку EPDM.

Високоякісна фурнітура фірм: Savio, Siegenia, Winkhaus, ROTO, GU забезпечує безпеку та комфортне перебування.

Січення системи Ponzio PE96 passive
Січення системи Ponzio PE96 passive

У нас доступні ціни на алюмінієві вікна завдяки власному виробництву і співпраці з виробниками матеріалів.

Швидко розраховуємо кошторис. Оцінюємо вартість типового проекту за 20 хвилин, нестандартного – за дві години.  Вартість залежить від розміру отворів, форми, складності робіт.

Для точного розрахунку замовляйте замірника на б’єкт за вказаними телефонами. Ми залюбки допоможемо втілити в життя всі Ваші задуми!

About Author

Конультація: ⠀ ✉ svital.uk@gmail.com⠀ ☎ +38 067 370 31 75 ⠀/⠀+38 066 171 37 01 ⠀ 🏠 м. Львів, вул. Городоцька 174, офіс 2а