svital.uk@gmail.com

Консультуємо

067 370 31 75 \ 066 171 37 01

Львів, Городоцька 174, офіс 2а

Пн - Сб: 9 - 18

Послуги

Скляні перила, огородження, навіси, дашки

Скляні перила, огородження, навіси, дашки Львів

замір \ виготовлення \ монтаж


Чому варто обрати скляні перила, огородження, французькі балкони ?

Скляні перила, огородження це один з елементів, який має бути присутнім в домі чи квартирі, на терасі і балконі кожного любителя сучасної архітектури. Їх перевагою є не тільки привабливий зовнішній вигляд але і функціональність. З одного боку вони дозволяють повністю відобразити вигляд будівлі, з іншого полегшують контакт з оточенням.

Це універсальне, непідвладне часові рішення, яке забезпечує практично необмежену свободу дизайну. Прозорий матеріал дозволяє використовувати природне освітлення, завдяки чому все виглядає дуже естетично.

Для виготовлення скляних огороджень сходів, терас, басейнів, офісних та торгових центрів ми використовуємо надміцне гартоване та триплексоване - багатошарове скло склеєне між собою спеціальною полімерною плівкою. Таке скло при ударі не дає уламків, що відлітають. І навіть при дуже сильних ударах всі уламки скла будуть утримуватись на внутрішній поверхні-плівці триплексу. Колір скла може бути різним: прозоре, тоноване в масі графіт з сірим відтінком, або бронза з коричневим. Також скло може повністю бути матовим, або ж з нанесенням матового малюнку.

Ми використовуємо сучасні системи для монтажу скляних перил та огороджень. Це різного роду скло тримачі, стійки з нержавіючої сталі, затискні алюмінієві профілі, поручні та інші високоякісні аксесуари.

Які переваги отримаєте Ви, коли надумаєте встановити скляні перила, огородження в житловій або офісній будівлі ?
  • Скляні перила неодмінно сподобаються людям, які цінують комфорт використання і не хочуть витрачати багато часу на прибирання. Щоб позбутися від бруду, вам знадобиться лише засіб для миття вікон і м’яка тканина або паперовий рушник.
  • Встановлюючи скляні перила в будинку або квартирі ви можете розраховувати на ефект оптичного збільшення інтер’єру. Результат особливо посилиться в приміщеннях, оформлених в дусі мінімалізму, де велика кількість вільного простору має ключове значення.
  • Скляні елементи  вражають своєю простотою, завдяки чому вони ідеально поєднуються з різними декораціями та меблями.
  • Також варто відзначити, що перила сприяють підвищенню рівня безпеки, що особливо важливо в будинках і квартирах, де є діти.

Скляні дашки, навіси - захист та безпека в двох словах

Сфери застосування скла не перестають дивувати:
Скляний козирьок / дашок від виробника Львів

Руйнують сформовані стереотипи про його властивості. Крихке і небезпечне завдяки сучасним технологіям обробки стає міцним і безпечним, надійним захистом від зовнішніх впливів. Ідеально пропускаючи світло перетворюється в стильний архітектурний елемент.

❯ Поряд зі скляними стінами, вхідними групами скло також може захищати нас і зверху у вигляді дашків та навісів.

Скляні дашки, навіси з безпечного гартованого та триплекс скла виглядають набагато витонченіше ніж їх металеві аналоги, при цьому є міцними, надійними та довговічними.

Виконуючи захисні функції над входом, cкляні дашки стануть прикрасою будь якого фасаду, підкреслять його стиль, елегантність та респектабельність.

У нас Ви можете вибрати той тип дашка зі скла, який підходить саме Вам :

Якщо Ви не впевненні який саме тип скляного дашка Вам підійде, ми завжди готові Вам допомогти порадою або підібрати відповідне рішення.